2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Mazowieckie
  6. Opieka nad dziećmi - Jabłonna
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierownik klubu dziecęcego/koordynator żłobka

Lokalizacja

Jabłonna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowo powstająca placówka w Jabłonnie poszukuje osoby zaangażowanej i kreatywnej , z pasją do pracy z dziećmi oraz kompetencjami interpersonalnymi do zarządzania punktem opieki nad dziećmi do 3. roku życia. Chcielibyśmy wspólnie z Tobą stworzyć miejsce, w którym zaopiekowane z troską zostaną potrzeby małego człowieka, a Rodzicom udzielimy niezbędnego wsparcia w obszarach wychowawczych. Naszymi priorytetami są gotowość do współpracy, empatia i radość z wspólnego spędzania czasu.

Planowane rozpoczęcie działalności: marzec 2024 r.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość współpracy z organizacją wspierającą dzieci na różnych etapach rozwoju,

  • wsparcie merytoryczne specjalistów (psycholog, logopeda, pedagog specjalny),

  • możliwość wdrażania i realizacji własnych projektów,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe oraz 3 letnie doświadczenie pracy z dziećmi LUB

  • wykształcenie co najmniej średnie  oraz 5 letnie doświadczenie pracy z dziećmi

  • doświadczenie pracy w żłobku, klubie dziecięcym lub na stanowisku opiekuna dziennego

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wiedza dotycząca pedagogiki M. Montessori, integracji sensorycznej, komunikacji empatycznej,

  • umiejętności organizacyjne, komunikatywność i samodzielność,

Zakres obowiązków:

  • współpraca z organem prowadzącym,

  • organizacja pracy, ustalanie obowiązków dla pracowników,

  • pełnienie zastępstw, wspieranie pracy opiekunów,

  • nadzór merytoryczny nad placówką, tworzenie niezbędnej dokumentacji,

  • współpraca z pracownikami oraz udzielanie wsparcia rodzicom.

Lokalizacja

Jabłonna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jabłonna
ID: 885288674