2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Biała Podlaska
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierownik kontraktu budownictwa

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma BILL-BUD Sp. z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej w związku ze stałym rozwojem oraz pozyskiwaniem nowych długoterminowych kontraktów, poszukuję pracowników na stanowisko:

Kierownik kontraktu

 Zakres obowiązków:

·         Koordynowanie i nadzorowanie wszystkich prac budowlanych na placu budowy,  osób  skierowanych do wykonania zadania oraz ekip podwykonawczych

·         Zarządzanie zespołem pracowników budowlanych i nadzór nad ich pracą

·         Sprawdzanie i nadzorowanie jakości wykonywanych prac oraz zgodności z dokumentacją techniczną

·         Współpraca z inżynierem budowlanym/kierownikiem budowy i innymi specjalistami

·         Organizowanie dostaw materiałów budowlanych i kontrola ich jakości

·         Zapewnianie przestrzegania przepisów BHP i ppoż. na placu budowy.

Wymagania:

·         Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownik kontraktu

·         Znajomość przepisów i norm dotyczących branży budowlanej

·         Umiejętność zarządzania zespołem oraz współpracy z innymi osobami zaangażowanymi

·         Znajomość zasad BHP i umiejętność zapewnienia bezpieczeństwa na placu budowy dla całego zespołu

·         Dokładność i dbałość o szczegóły w celu zapewnienia wysokiej jakości wykonanych prac budowlanych

·         Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych

 Oferujemy:

·         niezbędne narzędzia do pracy,

·         umowę o pracę,

·         możliwość pracy przy zróżnicowanych, interesujących inwestycjach,

·         wysokie wynagrodzenie,

·         pracę na miejscu, bez delegacji.

 Oferta skierowana jest do osób szukających pracy na stałe lub na dłuższy okres czasu.

Kontakt:

CV proszę przesłać w wiadomości e-mail

tel. 79*******67

Klauzula RODO

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowy zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 867477170