2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Białołęka
Dodane 16 kwietnia 2024

Kierownik-Koordynator Regionalny w branży usług czystościowych Wschód

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służboweKadra kierownicza

Panel Serwis Sp. z o.o. - firma usługowa, specjalizująca się w outsourcingu wysokiej jakości usług sprzątających dla biznesu aktualnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

Kierownik - Koordynator Regionalny w branży usług czystościowych rejon - Wschód Polski

Twój zakres obowiązków

·         Zarządzanie i koordynowanie prac w podległych zespołach

·         Realizowanie strategii Firmy w oparciu o standardy jakościowe i założone wymogi budżetowe

·         Budowanie długofalowych relacji z klientami opartych na współpracy

·         Stały nadzór nad realizacją założeń budżetowych, opracowywanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu poprawę efektywności działań i poprawę jakości świadczonych usług

·         Wdrażanie systemów szkoleń z zakresu wykonywanych prac oraz bezpieczeństwa i higieny pracy dla personelu zarządzającego i liniowego

·         Tworzenie klimatu i kultury organizacyjnej opartej na wzajemnym szacunku, zaufaniu i odpowiedzialności, sprzyjającej podnoszeniu efektywności zarządzania i tworzenia pozytywnego wizerunku firmy

·         Ścisła współpraca z zarządem firmy

Nasze wymagania:

·         Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w firmie z branży usług czystościowych

·         Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzkim, wdrażaniu założonych strategii oraz celów firmy

·         Umiejętność budowania relacji, przewodzenia i wspierania we własnym zespole

·         Zapewnianie wsparcia organizacyjnego w Pionie Serwisu w zakresie planowanych zamówień

·         Analiza i raportowanie wyników i wskaźników pracy z zakresu podległego obszaru działania

·         Prawo jazdy kat. B

·         Dyspozycyjność, wyjazdy służbowe

To oferujemy

·         Stabilne zatrudnienie

·         Prace pełną wyzwań, dynamiczną, w stale rozwijającej się firmie

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Realny wpływ na funkcjonowanie firmy

·         Narzędzia pracy niezbędne do realizacji powierzonych zadań

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod nr. tel: 60*******49.

Prosimy o przesłanie aplikacji CV za pośrednictwem platformy OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 910572600