2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Kończewo
Dodane 14 maja 2024

Kierownik laboratorium drogowego, Kończewo

Lokalizacja

Kończewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Spółka TPA należąca do koncernu STRABAG SE poszukuje osoby na stanowisko Kierownika laboratorium Kończewo.

Zadania:

  • planowanie i sprawna realizacja zadań laboratorium

  • nadzór podległego personelu laboratoryjnego w zakresie wykonywanych   badań   laboratoryjnych   i   sprawdzenia sprzętów

  • kontrola kosztów i przychodów w podległym laboratorium

  • przygotowywanie ofert i kalkulacji zgodnie z dyspozycjami Kierownika Grupy

  • wybór i kontrola osób upoważnionych do przeprowadzania badań oraz do autoryzacji sprawozdań z badań

  • prowadzenie szkoleń oraz dbałość o rozwój personelu  w zakresie swojej specjalizacji

  • aktywne uczestnictwo w pracach zespołów zadaniowych powołanych do realizacji specyficznych zagadnień technicznych

  • rzetelne opracowanie miesięcznych raportów z wykonanych badań

  • doradztwo i wsparcie techniczne w zakresie swojej specjalizacji

  • kontrola i zatwierdzanie wszystkich dokumentów wychodzących z laboratorium

  • kompletowanie dokumentacji związanej ze zgłaszaniem laboratorium do realizacji Kontraktu

  • znajomość  zasad  funkcjonowania  systemu  zarządzania jakością i nadzór nad realizacją wszystkich zadań wynikających z systemu

  • kontakt z klientami / zdobywanie nowych klientów

  • odpowiedzialność za uzyskanie referencji ze zrealizowanych kontraktów

  • projektowanie recept / Badań Typu

  • przygotowywanie na piśmie porównań dotyczących zmian w zapisach normy przy ich nowelizacji

  • przygotowywanie instrukcji badawczych do norm

  • przygotowywanie instrukcji sprawdzeń sprzętu

  • przygotowywanie zunifikowanych druków (arkuszy roboczych, sprawozdań, Badań Typu itp.)

  • dbałość o sprzęt i jego utrzymywanie w należytym stanie technicznym

  • właściwe, zgodne z systemem zarządzania, prowadzenie badań i dokumentacji

  • wykonywanie bieżących prac zleconych przez przełożonego

  • bieżące dokształcanie się w zakresie stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, wyższe, preferowane kierunkowe

  • staż  min.  5  lat w innej firmie z branży

  • znajomość   specyfiki   badanych   produktów   względnie technologii stosowanych w ich produkcji

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • dobrą atmosferę w pracy i otwartość

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego on-line na www.strabag.pl w zakładce ”kariera” (opcja aplikowania na konkretną ofertę pracy!)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez TPA Sp. z o.o. (ul. Parzniewska 8, 05-800 Pruszków), w celu realizacji procesu rekrutacji."

Fakultatywnie: "Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez TPA Sp. z o.o. (ul. Parzniewska 8, 05-800 Pruszków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Zobacz kandydatów

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kończewo,

Pomorskie

Pomorskie, Kończewo
ID: 915481563