2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Jarosław
Dodane 16 maja 2024

Kierownik Magazynu

Lokalizacja

Jarosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kierownik działu magazyn

• Pełny etat

• Typ umowy: Umowa o pracę

• Miejsce wykonywania pracy: Szówsko ul. Książąt Czartoryskich 28, 37-522 Wiązownica

Obowiązki:

• Nadzór nad prawidłowym składowaniem surowców, kompletacją, wydawaniem zgodnym z zapotrzebowaniem;

• Nadzór nad dokumentacją i obiegiem dokumentów;

• Nadzór nad przyjmowaniem, składowaniem odpadów oraz odpadów niebezpiecznych;

• Nadzór nad prawidłowym obrotem odpadu produkcyjnego;

• Rejestracja zdarzeń (dokumentów) w systemie ERP;

• Ścisła współpraca z działem zaopatrzenia, produkcją oraz innymi działami;

• Przestrzeganie wytycznych i przepisów;

• Zarządzanie pracą podległych pracowników;

• Zapewnienie wewnętrznego przepływu materiałów na terenie zakładu;

• Utrzymanie magazynu w należytym porządku;

• Praca z systemem ERP; Wymagania:

• Zdyscyplinowanie i zaangażowanie

• Znajomość dokumentów magazynowych i ich obiegu;

• Obsługa komputera;

• Doświadczenie w pracy z programami magazynowymi;

• Dyspozycyjność, zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach;

• Umiejętność organizacji pracy w zespole;

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 917177151