2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Świętokrzyskie
  5. Prace magazynowe - Staszów
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierownik magazynu

Lokalizacja

Staszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

MATEO sp. z o.o. - Producent mrożonej żywności poszukuje osób na stanowisko: Kierownik Magazynu

I. Zakres obowiązków na zajmowanym stanowisku pracy:

1. Planowanie pracy, podział obowiązków i zadań dla zespołu

2. Kierowanie pracami nad przyjęciem, składowaniem i wydawaniem pozycji magazynowych w magazynach, ich rozmieszczeniem z uwzględnieniem najbardziej racjonalnego wykorzystania powierzchni magazynowej, ułatwienia i przyspieszenia poszukiwań i wydań oraz bezpieczeństwa pozycji inwentaryzacyjnych

3. Przyjmowanie dostaw i sprawdzanie ich zgodności z dokumentami

4. Wystawianie dokumentów, kontrola dokumentacji przepływu towarów

5. Nadzór nad prawidłowym wysyłaniem, wydawaniem towaru, zapewnienie płynnego łańcucha zaopatrzenia

6. Rozpatrywanie reklamacji związanych z brakami i uszkodzeniami towarów powstałymi podczas transportu

7. Nadzór nad prawidłowym zabezpieczeniem towarów w magazynie

8. Optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej

9. Dbanie o bezpieczeństwo przechowywanych zapasów, przestrzeganie reżimów magazynowych, prowadzenie ewidencji operacji magazynowych

10. Kompletowanie i wydawanie surowców i materiałów wg zleceń produkcyjnych

11. Przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji

12. Nadzór nad sprawnym działaniem sprzętów niezbędnych przy pracach magazynowych

13. Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ oraz wewnętrznych procedur

14. Przestrzeganie tajemnicy służbowej zgodnie z podpisanym oświadczeniem.

Wybranym osobom oferujemy:

- ciekawą pracę oraz możliwość własnego rozwoju w firmie o stabilnej pozycji na rynku

- odpowiedzialne i samodzielne stanowisko

- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

- atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia

Prosimy o nadsyłanie aplikacji CV + list motywacyjny za pomocą przycisku aplikowania.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest: MATEO sp. o. o. 39-200 Dębica, ul. Metalowców 33, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę* oraz na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Niniejszym potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną.

W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez wyżej wymienione firmy.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

Lokalizacja

Staszów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Staszów
ID: 910751398