2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Rzeszów
Rekrutacja
Dodane 01 maja 2024

Kierownik Magazynu

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Ogólnopolska firma dystrybucyjna poszukuje pracownika na stanowisko: Kierownik Magazynu

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania na stanowisku:

  • nadzór i koordynacja pracy zespołu magazynierów

  • kontrola i weryfikacja stanów magazynowych,

  • nadzór nad infrastrukturą i dokumentacją na magazynie,

  • przyjmowanie i kompletowanie dostaw

  • nadzór i optymalizację procesów magazynowych,

Zapraszamy, jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy w branży FMCG i na podobnym stanowisku (kierowanie magazynem dystrybucyjnym),

  • zna i stosuje zasady fifo i fefo,

  • potrafisz sprawnie zarządzać zespołem,

  • znasz program MS Excel,

  • znasz zasady HCCAP,

  • masz wykształcenie co najmniej średnie (preferowane logistyczne),

  • posiadasz aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub wykazuje gotowość do ich wyrobienia),

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie ,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • kompleksowy program wdrożeniowy,

  • możliwość skorzystania z oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.

  • możliwość przystąpienia do PPE.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 910767915