2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Jedlno Pierwsze
Dodane 03 maja 2024

Kierownik Magazynu

Lokalizacja

Jedlno Pierwsze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MP-Alamentti wiodący producent styropianu, poszukuje dynamicznego i doświadczonego kandydata na stanowisko Kierownika Magazynu.

Opis stanowiska: Jako Kierownik Magazynu będziesz odpowiedzialny za efektywne zarządzanie naszym magazynem (w trakcie rozbudowy), zapewniając płynność operacyjną i optymalizację procesów logistycznych. Twój zakres obowiązków będzie obejmował przyjęcia towarów, magazynowanie, zarządzanie zapasami, jak również planowanie i realizację działań mających na celu zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu magazynem o wielu podobnych asortymentach.

  • Umiejętność zarządzania zespołem (około 15 osób)

  • Znajomość systemów ERP, w tym preferowana znajomość COMARCH XL z modułem WMS.

  • Umiejętność pracy w oparciu o cele, samodzielność oraz konsekwentność w działaniu.

  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Zdolność do efektywnej komunikacji oraz pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy uzależniony od osiąganych wyników.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w szkoleniach branżowych.

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Przyjazne środowisko pracy i profesjonalną atmosferę.

Jeśli jesteś osobą samodzielną, stanowczą i zorientowaną na cele, a także posiadasz wymagane kwalifikacje i doświadczenie, to czekamy na Twoją aplikację! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie rozwijajmy naszą firmę.

Lokalizacja

Jedlno Pierwsze,

Łódzkie

Łódzkie, Jedlno Pierwsze
ID: 912939083