2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Stalowa Wola
Dodane 03 maja 2024

Kierownik Magazynu

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BHP Centrum z siedzibą w Stalowej Woli to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się dystrybucją odzieży roboczej, asortymentu BHP oraz chemii gospodarczej i środków czystości.

Szukamy osoby do objęcia stanowiska kierowniczego.

Twój zakres obowiązków:

  • Dynamiczny rozwój biznesu poprzez wzrost portfela partnerów biznesowych

  • Realizowanie celów sprzedażowych

  • Zarządzanie podległym zespołem w tym: wsparcie merytoryczne, wyznaczanie i nadzorowanie kluczowych wskaźników efektywności, rozwijanie kompetencji

  • Budowanie trwałych relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym

  • Negocjowanie kontraktów, nadzór nad przygotowywaniem ofert i umów

  • Rozwój i coaching pracowników działu handlowego

  • Cykliczne prognozowanie sprzedaży, raportowanie prowadzonych działań i ich efektów (bezpośredni kontakt z Zarządem Spółki)

  • Stosowanie się do obowiązujących procedur

  • Dbanie o atmosferę sprzyjającą realizacji celów sprzedażowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w handlu min. 2-3 lata - warunek konieczny

  • Umiejętność budowanie strategii zarzadzania sprzedażą podległego oddziału

  • Inicjatywa, postawa nakierowana na szukanie rozwiązań

  • Umiejętność szybkiego uczenia i adaptacji do zmieniających się warunków

  • Dobra organizacja pracy – łączenie kilku elementów / wielozadaniowość

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, procesowe oraz negocjacyjne

  • Zorientowanie na cel i konsekwencja w ich realizacji

To oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia uzależniona od osiąganych wyników

  • Niezbędne do wykonywania pracy narzędzia m.in.: samochód, laptop, telefon

  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • Praca od poniedziałku do piątku (7:00-15:00)

  • Wspierającą atmosferę

Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesyłanie CV!

Osoby zgłaszające chęć uczestnictwa w rekrutacji zobowiązane są do załączenia poniższych informacji.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej / i przyszłych rekrutacji

*niepotrzebne skreślić

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 914588087