2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Kalisz
Dodane 04 kwietnia 2024

Kierownik magazynu

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kierownik Magazynu

*Obowiązki:*

- Zarządzanie zespołem magazynowym, w tym rekrutacja, szkolenie oraz ocena pracowników.

- Planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy magazynu w celu zapewnienia efektywnego i bezpiecznego przepływu towarów.

- Optymalizacja procesów magazynowych w celu zwiększenia efektywności i zmniejszenia kosztów operacyjnych.

- Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta i terminowego realizowania zamówień.

- Monitorowanie stanów magazynowych i zarządzanie zapasami.

*Wymagania:*

- Doświadczenie na podobnym stanowisku w zarządzaniu zespołem oraz operacjami magazynowymi.

- Umiejętność planowania i organizacji pracy, zarówno własnej, jak i zespołu.

- Wysokie umiejętności komunikacyjne i zdolności przywódcze.

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

*Oferujemy:*

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

- Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 909475969