2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Pułtusk
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierownik Magazynu - Filia Inter Cars Pułtusk

Lokalizacja

Pułtusk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jako Inter Cars jesteśmy liderem na rynku Europy Środkowo-Wschodniej, dostarczając obecnie części do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych oraz do łodzi i motocykli. Jesteś zainteresowany bardziej szczegółowymi informacjami na temat naszej firmy? Zapraszamy do odwiedzenia strony www.intercars.eu.

W Filii Inter Cars w Pułtusku obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Magazynu.

Miejsce pracy: Pułtusk

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Kompleksowe zarządzanie operacją magazynową - zarządzanie jakością

  • Planowanie i koordynacja przepływu towarów i dokumentacji magazynowej

  • Skrupulatna kontrola zgodności stanów magazynowych i jakości towarów

  • Dokładna koordynacja inwentaryzacji

  • Efektywne zarządzanie zespołem, czasem pracy i odprawą zmian

  • Bieżące rozpatrywanie reklamacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem +10 osób

  • Doświadczenie w organizacji gospodarką magazynową

  • Umiejętność pracy na wskaźnikach

  • Praktyczna umiejętność rozwiązywania problemów

  • Dokładność i samodzielność w podejmowanych działaniach

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Zniżki na asortyment w ofercie firmy

  • Realne możliwości rozwoju w branży motoryzacyjnej

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem a rynku

  • Realizację wyzwań we współpracy z osobami działającymi z pasją i niecodzienną kreatywnością

Lokalizacja

Pułtusk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pułtusk
ID: 911864370