2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Kępno
Magdalena
Dodane Dzisiaj o 21:05

Kierownik magazynu logistycznego

Wynagrodzenie

10 500 - 11 250 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Eurotel Sp. z o. o., jeden z wiodących producentów łóżek na rynku Polskim i Europejskim, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Kierownika magazynu logistycznego

Opis stanowiska:

·        Zarządzanie i nadzór nad procesami magazynowymi, zapewnienie efektywnego działania magazynu

·        Kontrola stanów magazynowych i optymalizacja wykorzystania przestrzeni magazynowej

·        Organizacja, planowanie i zarządzanie podległym zespołem

·        Dbanie o optymalizację kosztów oraz procesów operacyjnych w magazynie

·        Kontrola i działania mające na celu utrzymanie odpowiedniego poziomu zatrudnienia

·        Aktywny udział we wdrażaniu nowych projektów

·        Zapewnienie jakości i terminowości zleconych zadań

·        Raportowanie wyników pracy przełożonym w oparciu o wskaźniki efektywności procesów logistycznych

·        Dbanie o przestrzeganie zasad BHP w zakładzie produkcyjnym

·        Dbałość o efektywną współpracę magazynu z innymi działami

Nasze wymagania:

·        Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok

·        Biegła znajomość programu Comarch Wms

·        Mile widziane wykształcenie o profilu logistycznym

·        Bardzo dobra organizacja pracy

·        Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)

·        Prawo jazdy kat. B

·        Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

·       umowa o pracę

·       praca w przedziale godzinowym 14 - 23

·       atrakcyjne wynagrodzenie – zarobki od 7500 – 8000 netto miesięcznie

Miejsce pracy: Kępno, Chojęcin-Parcele

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszę przesłanie CV przez portal OLX

Prosimy o dołączenie w CV klauzuli:

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 906371829