2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Lublin
Dodane 24 maja 2024

Kierownik magazynu z kosmetykami ( e commerce)

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Lider rynku e commerce z branży kosmetyków poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik magazynu

region: Lublin

Główne Obowiązki:

- Skuteczne zarządzanie podległym zespołem w realizacji założonych wskaźników efektywościowych

- Realizowanie dziennego planu pracy

- Motywowanie pracowników oraz dbałość o dyscyplinę pracy

- Raportowanie wyników, analiza zapasów, analiza procesów,

- Inicjowanie działań mających na celu ciągłe doskonale pracy zespołu

- Wdrażanie i szkolenie nowych pracowników

- Bardzo dobra znajomość procesów magazynowych w obszarze: przyjęć, kompletacji, uzupełnień, zapasów, składowania.

- Doświadczenie w obsłudze programów magazynowych typu WMS

- Rekrutacja nowych pracowników

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku min rok

- zdolności przywódcze i organizacyjne

- wykształcenie wyższe

- umiejętność kierowania zespołem ludzi

- wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

- komunikatywność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

- zdolności do obsługi systemu typu WMS

Oferujemy

- rozwój przez wdrażanie projektów logistycznych, które mają realny wpływ na biznes.

- atrakcyjne wynagrodzenie z motywującym systemem premiowym

- dużą samodzielność i odpowiedzialność

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- możliwości rozwoju i awansu

- kartę sportową

- duże zniżki na kosmetyki

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 917235908