2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Małopolskie
  6. Marketing - Zakopane
Dodane 20 maja 2024

Kierownik marketingu i sprzedaży

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowej (online oraz offline), w tym opracowanie planu marketingowego i komunikacyjnego

  • Analizowanie skuteczności i optymalizowanie działań w kampaniach marketingowych

  • Monitorowanie trendów i umiejętne wykorzystywanie ich w prowadzonych działaniach

  • Budowanie wizerunku firmy w Social Media i na portalach branżowych, pozycjonowanie i rozwój marki

  • Tworzenie automatyzacji i wdrażanie ścieżki komunikacji

  • Planowanie, przeprowadzanie i rozliczanie kampanii marketingowych,

  • współtworzenie serwisów społecznościowych,

  • Dbanie o wizerunek Firmy i jej produktów na rynku,

  • Kreowanie i wdrażanie kampanii marketingowych, samodzielna konfiguracja i optymalizacja płatnych kampanii reklamowych Facebook Ads, Google Ads.

  • Analityka stron internetowych i kampanii reklamowych

  • Rozbudowa firmowych stron internetowych

  • Przygotowywanie materiałów reklamowych, informacyjnych i angażujących treści – copywriting

    Nasze wymagania

  • Praca stacjonarnie w biurze w Zakopanem

  • Dyspozycyjności, kreatywności i nieszablonowego sposobu myślenia,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Podstawowa znajomość programów graficznych

  • Znajomość pakietu MS Office (Power Point, Excel, Word),

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Zaangażowanie w pracę i wykazywanie się inicjatywą,

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 893920342