2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Węgrzce Wielkie
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierownik montażu

Lokalizacja

Węgrzce Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu, kompleksowym tworzeniu oraz dostarczeniem w miejsce docelowej inwestycji energooszczędnych budynków modułowych z konstrukcji stalowej. Wszystkie budynki są wykonane z najwyższej jakości elementów. Technologia modułowa jest najbardziej zaawansowaną metodą budownictwa dzięki czemu budynki realizowane są do 70% szybciej niż to ma miejsce w przypadku tradycyjnych technik budowy. Dzięki zastosowaniu zoptymalizowanych procedur produkcyjnych, wszystkie komponenty, w tym konstrukcja i instalacje: wodno-kanalizacyjna, elektryczna i c.o., a także inne elementy wykończenia wnętrz montowane są w fabryce. Każdy etap budowy przechodzi wielokrotne kontrole jakości. Na działkę inwestora dostarczane są gotowe moduły przeznaczone do końcowego montażu budynków.

Obecnie do Naszego zespołu poszukujemy wsparcia na stanowisku Kierownika montażu.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca w przygotowywaniu obmiarów robót

  • Nadzór nad pracami podwykonawców i własnych pracowników

  • Kontrola zgodności wykonywanych robót z projektem

  • Wykonywanie dokumentacji powykonawczej

  • Koordynacja firm zewnętrznych

  • Praca w delegacji

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie i praktyczna znajomość zagadnień związanych z procesem budowy

  • Dobra znajomość Autocad i MS Office

  • Samodzielność - umiejętność podejmowania decyzji

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt b2b

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w stabilnej firmie

  • Ciekawe zaawansowane techniczne projekty inwestycyjne na całym świecie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Kartę Multisport i pakiet medyczny

  • Pracę z merytorycznym dynamicznym zespołem

Lokalizacja

Węgrzce Wielkie,

Małopolskie

Małopolskie, Węgrzce Wielkie
ID: 914605599