2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Dąbrowa Górnicza
Dodane 27 kwietnia 2024

Kierownik montażu konstrukcji stalowych

Wynagrodzenie

17 000 - 19 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma PG Budowa sp. z o.o zatrudni na stanowisku Kierownik montażu konstrukcji stalowych.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Cała Polska

Zakres obowiązków

  • koordynacja montażu, robót budowlanych,

  • nadzór techniczny nad montażem konstrukcji,

  • współudział w przygotowaniu i nadzór na realizacją harmonogramu realizacji robót oraz realizacją dokumentacji,

  • analiza i nadzór nad dokumentacją,

  • udział w naradach techniczno – koordynacyjnych z klientem, konsorcjantem i podwykonawcami,

  • nadzór nad przygotowaniem konstrukcji i dokumentów do odbiorów branżowych, końcowych budowy i kierownika obiektu,

  • rozliczanie podwykonawców z realizacji robót.

oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe o kierunku konstrukcyjno-budowlanym,

  • doświadczenie w zakresie montażu konstrukcji stalowych,

  • umiejętność pracy w zespole, duża samodzielność,

  • dyspozycyjność do pracy w delegacji,

  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Udział w ciekawych projektach

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • możliwość rozwoju zawodowego

Możliwa forma zatrudnienia B2B

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 850718830