2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Wawer
Dodane 18 kwietnia 2024

Kierownik nadzorujący z doświadczeniem/ Usługi porządkowe/ Warszawa

Wynagrodzenie

5 350 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Polska Firma świadcząca kompleksowe usługi porządkowe dla firm i instytucji, działająca na terenie Warszawy i okolic związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem firmy, zatrudni:

Kierownika nadzoru z doświadczeniem w branży świadczącej usługi porządkowe

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Twoje zadania:

-poprzez pracę w terenie kompleksowe zarządzanie usługą utrzymania czystości i nadzór nad prawidłową realizacją umowy i podległymi pracownikami

-zarządzanie, rekrutacja i szkolenia personelu

-utrzymywanie pozytywnych relacji z przedstawicielami kontrahentów

-nadzór nad stanami magazynowymi, budżetami i dokumentacją

-dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

-wdrażanie nowych kontraktów

Oferujemy:

-umowa o pracę

-wynagrodzenie 4 000 - 5 000 zł netto

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

-możliwość awansu i miłą atmosferę pracy

-niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód)

-połączenie autonomii i współpracy

-terminowe wypłaty

Wymagania:

-min. 2 letnie doświadczenie jako nadzór w branży usług porządkowych

-łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

-doświadczenia w zarządzaniu personelem i predyspozycji do roli przywódcy

-energii, optymizmu i uczciwości

-niekaralność

-obywatelstwo polskie

-skrupulatności i zaangażowania w sprawy Spółki

-umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów

-dyspozycyjności i gotowości do intensywnych działań

-mile widziane prawo jazdy kat. B

-perspektywy długoletniej współpracy

Prosimy o zgłoszenia swojego CV za pośrednictwem OLX

Prosimy dopisać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 824095145