2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Piotrków Trybunalski
MBL Poland Sp. z o.o.
Dodane 02 maja 2024

Kierownik Narzędziowni - MBL Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszej firmy w Piotrkowie Trybunalskim poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Narzędziowni

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planów produkcyjnych przy zapewnieniu ciągłości produkcji

  • Zarządzanie zespołem oraz selekcja i wdrażanie nowych pracowników

  • Planowanie i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników

  • Wdrażanie nowych inwestycji w narzędziowni w zakresie parku maszynowego oraz linii produkcyjnych

  • Planowanie i organizowanie zasobów produkcyjnych oraz nadzór nad optymalnym ich wykorzystywaniem

  • Wdrażanie w podległym wydziale produkcyjnym nowych uruchomień produktów, linii produkcyjnych oraz technologii w ścisłej współpracy z obszarami R&D, PT oraz Jakości

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Minimum 4-letnie doświadczenie jako lider w środowisku produkcyjnym

  • Wiedza z zakresu mechaniki

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Bardzo dobra umiejętność współpracy i komunikacji

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy

  • Umowę o pracę

  • Premię roczną

  • Elastyczne godziny rozpoczynania i kończenia pracy

  • Możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu

  • Możliwość wcześniejszego kończenia pracy w piątki

  • Pakiet sportowy, medyczny oraz obiady dofinansowywane przez pracodawcę

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 914465288