2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Małopolskie
  5. Ochrona - Kraków
  6. Ochrona - Podgórze
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierownik Obiektów Reg. Małopolskiego ds. ochrony i sprzątania

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyKadra kierownicza

Ogólnopolska firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osoby z uprawnieniami Kwalifikowanego Pracownika Ochrony na stanowisko Kierownika Obiektów Regionu Małopolskiego ds. ochrony i sprzątania

Zakres obowiązków:

  • Stały nadzór i kontrola nad powierzonymi obiektami

  • Współpraca z przedstawicielami Zleceniodawców

  • Prowadzenie dokumentacji ochrony

  • Pozyskiwanie nowych obiektów do ochrony fizycznej i technicznej oraz obiektów

    do sprzątania na terenie województwa małopolskiego

  • Dbanie o wysoką jakość wykonywanych usług

  • Kierowanie zasobami ludzkimi

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej i księgowej na podległym regionie związanej

    z zatrudnianiem pracowników oraz rozliczaniem czasu pracy

  • Przeprowadzanie szkoleń oraz dbałość o wystarczający poziom wiedzy podległych pracowników

  • Kształtowanie właściwych relacji i bieżąca współpraca ze współpracownikami oraz klientami

Wymagania:

  • Aktualny wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem (referencje)

  • Zdolności organizacyjne

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Dyspozycyjność

  • Posiadanie prawa jazdy kat.B

Mile widziane:

  • Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Zabezpieczenia Technicznego

  • Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni, prowadzenia magazynu broni

  • Poświadczenie bezpieczeństwa dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „zastrzeżone"

  • Uprawnienia BHP, ratownictwa medycznego

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop, samochód służbowy)

  • Szkolenie i pomoc w adaptacji do pełnienia obowiązków Dyrektora Regionu

  • Wynagrodzenie zasadnicze + prowizję od uzyskanego zysku w Regionie

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 892479461