2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Lubelskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Surhów Kolonia
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierownik oddziału

Lokalizacja

Surhów Kolonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy obecni na rynku od roku 1992. Naszym celem jest dostarczanie rolnikom wysokiej jakości nasion roślin uprawnych: kukurydzy, rzepaku, zbóż i innych roślin polowych. Ponadto dzięki wykorzystaniu innowacyjnych badań naukowych, wieloletniemu doświadczeniu, oraz doskonałej znajomości spectrum zagadnień związanych z produkcją rolną w Polsce i Europie, jesteśmy w stanie zaoferować  najlepsze rozwiązania stosowane obecnie w rolnictwie.

Do naszego oddziału w Krasiczynie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Oddziału

Obowiązki:

  • budowanie struktur sprzedażowych w regionie

  • realizowanie założonych planów sprzedażowych i obsługa posprzedażowa klientów

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami

  • bieżące monitorowanie i analiza rynku

  • troska o dobry wizerunek firmy

    Nasze wymagania:

  • wykształcenie rolnicze lub pokrewne

  • prawo jazdy kat. B

  • wysokie umiejętności interpersonalne

  • wysoka motywacja

  • efektywność i entuzjazm w działaniu

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista

mile widziane praktyczne doświadczenie rolnicze, szczególnie z zakresu uprawy kukurydzy

Lokalizacja

Surhów Kolonia,

Lubelskie

Lubelskie, Surhów Kolonia
ID: 912921930