2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Polkowice
Aleksandra Stec
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierownik oddziału

Lokalizacja

Polkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu oddziałem mamy propozycję!

Aplikuj i dowiedz się więcej - być może właśnie Ciebie szukamy!

oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + dodatki
  • możliwość rozwoju i realnego wpływu na działania firmy
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole

zadania

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem oraz planowanie zadań podwładnych
  • utrzymywanie w dobrym stanie technicznym maszyn i urządzeń, egzekwowanie od pracowników właściwej ich eksploatacji oraz ustalanie terminów okresowych czynności przeglądowych/naprawczych
  • prowadzenie analiz osiągniętych wyników
  • współpraca z centralą firmy
  • optymalizacja procesów gospodarki materiałowej
  • identyfikowanie, ocena i zarządzanie ryzykiem związanym z działalnością oddziału, a także podejmowanie działań zapobiegawczych w przypadku wystąpienia zagrożeń
  • realizacja wyznaczonych celów

oczekujemy

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (zarządzanie zespołem/zarządzanie zespołem technicznym)
  • komunikatywny język angielski
  • znajomość BHP i czasu pracy
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • umiejętność zarządzania finansami
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane wyższe wykształcenie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Polkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polkowice
ID: 913906782