2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Łódzkie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Łódź
  7. Zarządzanie sprzedażą - Widzew
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierownik Oddziału

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

NTERHANDLER Sp. z o.o. jest  wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Aktualnie firma poszukuje osób do pracy na stanowisku:

KIEROWNIK ODDZIAŁU

Miejsce pracy: Łódź, ul. Brzezińska 88

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za organizację pracy serwisu

  • Kierowanie podległymi pracownikami

  • Realizacja budżetu sprzedaży części zamiennych, osprzętów oraz usług serwisowych oddziału serwisu poprzez nadzór i koordynację pełnej obsługi posprzedażnej

  • Odpowiedzialność za kontrolę wydatków i za gospodarkę magazynową

  • Prowadzenie działań mających na celu zwiększenie ilości klientów oraz ciągłe podnoszenie jakości obsługi klienta

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie obiektu Oddziału od strony organizacyjno-technicznej

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość rynku części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności zarządcze, interpersonalne i negocjacyjne

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowa o pracę

  • System premiowy

  • Szkolenia produktowe i techniczne

  • Niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, telefon

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover

  • Dofinansowanie do karty Multisport

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 914173828