2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Mińsk Mazowiecki
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierownik oddziału

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Firma RDF Sp. z o.o. oddział Mińsk Mazowiecki zajmująca się zbiórką odpadów komunalnych, zatrudni na stanowisko: Kierownik oddziału.

 Wymagania:

·         Umiejętności techniczne i organizacyjne

·         Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (głównie Excel) i sprzętu biurowego

·         Prawo jazdy kat. B

·         Doświadczenie w logistyce lub zarządzaniu

·         Wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

·         Mile widziana znajomość obsługi samochodów ciężarowych

Główne zadania:

·         Planowanie, organizowanie oraz nadzór nad realizacją pracy śmieciarek, biura oraz bazy transportowej

·         Analiza kluczowych współczynników efektywności (KPI) dla oddziału

·         Projektowanie działań naprawczych i wdrażania zadań korygujących odchylenia efektywności funkcjonowania oddziału

·         Realizowanie innych zadań powierzonych dotyczących działalności operacyjnej oddziału

·         Nadzór nad pracownikami pod kątem efektywności pracy, BHP, wykonywanych zadań, ochrony PPOŻ

Oferujemy:

·         Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·         Zatrudnienie na pełny etat (umowa o pracę lub B2B)

·         Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie

·         Podstawowe narzędzia do pracy

·         Samochód służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem "Kierownik oddziału" na adres podany w danych kontaktowych na dole strony.

KLAUZULA INFORMACYJNA I ZGODY

Zgodnie z artykułem 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016r. (RODO) informujemy, iż:

 -Administratorem danych osobowych zawartych w przekazanych przez Panią/Pana w dokumentach aplikacyjnych jest RDF Sp. z o.o., ul. Kołobrzeska 5, 07-401 Ostrołęka.

-Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

-Jeżeli chce Pani/Pan, abyśmy zachowali przesłane CV w naszej bazie, proszę umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: "Zgadzam się na przetwarzanie przez RDF Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji".

-Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.

-Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne lecz konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

-Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, do ich poprawiania, przenoszenia, żądania ograniczenia przetwarzania lub ich usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu.

-Jeżeli uzna Pani/Pan, że dane osobowe nie są przetwarzane w sposób prawidłowy przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę. W razie pytań prosimy o kontakt.

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 914364936