2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Kujawsko-pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Bydgoszcz
Dodane 10 maja 2024

Kierownik operacji i sprzedaży

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Dynamicznie rozwijąjąca się firma z sektora e-commerce poszukuje Kierownika Operacji i Sprzedaży.

Twój zakres obowiązków w obszarze Sprzedaży:

  • sprzedaż produktów na terenie Polski i za granicą

  • współudział w tworzeniu strategii sprzedażowej firmy i realizacji celów biznesowych

  • opieka na Klientami w kraju i za granicą

  • współudział w identyfikacji nowych produktów w portfolio firmy

  • udział w targach krajowych i zagranicznych

Twój zakres obowiązków w obszarze Operacji:

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy zespołów sprzedaży/marketingu/magazynu

  • wspieranie Dyrektora Operacyjnego

  • kontakt z dostawcami zlokalizowanymi na całym świecie

  • wspołpraca z firmami logistycznymi i agencjami celnymi

Nasze wymagania:

  • doswiadczenie w branży e-commerce w obszarze produktów dekoracji domowych/artykułów dziecięcych mile widziana

  • znajomość języka angielskiego na poziomie b2 (dodatkowy język bedzie im plus)

  • przedsiębiorczość, proaktywność i komunikatywność.

  • bardzo wysokie umiejętności organizacyjne oraz samodzielność

  • doświadczenie

Oferujemy:

  • umowe o pracę lub B2B - w zależności od oczekiwań kandydata/formy współpracy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • szkolenie produktowe

  • realna możliwość decydowania o kierunku rozwoju firmy

Miejsce pracy:

  • Bydgoszcz - praca stacjonarna

Uwaga:

Prosimy o wpisywanie oczekiwań finansowych brutto/preferowanej formy współpracy w odpowiedzi na ogłoszenie.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na CV spełniające nasze oczekiwania.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 917310334