2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Widzew
HorizonJobs
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierownik Operacyjny Magazynu PRACA OD ZARAZ atrakcyjne zarobki premie

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO U PRACODAWCY BEZ POŚREDNIKÓW!

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce!

Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy: Kierownika Operacyjnego Magazynu

Lokalizacja: Jędrzejowska 43b

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy

  • samochód służbowy

  • stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)

  • bezpłatną kawę i herbatę z automatu

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • program poleceń pracowniczych – bonus nawet 2000 zł

  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie pracą podległego Obszaru Zwrotów (zwroty Retail, zwroty E-commerce, Zwroty do dostawcy) – około 150 osób

  • codzienna organizacja pracy magazynu, zgodnie z obowiązującymi standardami z uwzględnieniem ciągłego doskonalenia standardów i wyznaczonych wskaźników KPI

  • współpraca z wewnętrznymi działami firmy m.in. Dział Gospodarki Magazynowej i Dokumentacji, Dział Reklamacji, Działem Obsługi Klienta

  • raportowanie i osiąganie wyników w oparciu o założone wskaźniki magazynowe np. produktywność obszaru oraz procesowanie towaru do 24h

  • zapewnienie terminowości i jakości obsługiwanych procesów m.in. zarządzanie procesem weryfikacji i klasyfikacji towaru, odpowiedzialność za kontrolę stanów magazynowych, nadzór nad prawidłowym składowaniem towaru na nośnikach oraz terminowość rozładunków i załadunków

  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji stanowiskowych, przepisów i procedur

  • dbałość o efektywną współpracę magazynu z innymi działami oraz firmami współpracującymi

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunki: logistyka, spedycja lub pokrewne)

  • minimum 3 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań

  • nastawienie na działanie oraz realizację założonych celów

  • dobra organizacji pracy, duża samodzielności w działaniu

  • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków

  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 913834588