2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Warmińsko-mazurskie
  6. Zarządzanie sklepem - Iława
Dodane 16 kwietnia 2024

Kierownik Półkolonii

Lokalizacja

Iława

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Poszukujemy do współpracy osoby zainteresowane stanowiskiem Kierownika Półkolonii w okresie wakacji letnich 2024r.

Wymagania na stanowisku Kierownika Półkolonii:

Wykształcenie określone w art.92 P ustawy z dnia 07.09.1991 r. o Systemie Oświaty(Dz. U. z 1991 r. nr 95 poz. 425 z późniejszymi zmianami) w tym:

Pełnoletność,

Posiadanie co najmniej wykształcenia średniego branżowego,

Ukończenie kursu na Kierowników Wypoczynku Dzieci i młodzieży,

Posiadanie co najmniej 3 letniego doświadczenia w wykonywaniu zadań dydaktyczno-wychowawczych lub opiekuńczo-wychowawczych.

Zakres obowiązków:

Opracowanie, przygotowanie oraz realizacja programu zajęć poprzez takie formy jak m.in.: warsztaty edukacyjne, gry i zabawy,

Nadzorowanie Wychowawców,

Opieka nad wychowankami w trakcie trwania półkolonii

Wymagane dokumenty:

Zaświadczenie o niekaralności,

Kurs Kierownika Półkolonii

Lokalizacja

Iława,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Iława
ID: 912261067