2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wola
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierownik/pracownik administracyjny w klubie sportowym Kavkaz

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Stowarzyszenie Kavkaz ogłasza nabór na stanowisko kierownika (pracownika administracyjnego) w klubie sportowym.

Zainspirowani ideami przyświecającymi powołaniu olimpijskiej reprezentacji uchodźców stworzyliśmy odnoszący sukcesy klub sportowy “Kavkaz”. Większość zawodników stanowią młodzi ludzie z doświadczeniem uchodźczym. Uzyskaliśmy pierwszy wynik w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, zarówno w stylu wolnym, jak również w stylu klasycznym. Nasz zawodnik zdobył złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorów, inny wszedł do kadry narodowej i reprezentował Polskę na Mistrzostwach Europy U20, i Mistrzostwach Świata U20. Stowarzyszenie, poza realizacją celów sportowych udziela młodzieży uchodźczej wsparcia psychologicznego i pedagogicznego. Prowadzimy działania wspierające edukację oraz integrację społeczną i zawodową.

Przykładowy zakres obowiązków:

  • Weryfikacja uprawnień trenujących do uczestnictwa w zajęciach sportowych;

  • Nadzór pedagogiczny nad trenującymi dziećmi i młodzieżą;

  • Przestrzeganie przyjętych w Stowarzyszeniu zasad, procedur i regulaminów;

  • Dbałość o porządek i dyscyplinę w Klubie, podczas treningów i poza nimi;

  • Dbałość o majątek Stowarzyszenia i optymalizację kosztów funkcjonowania Klubu;

  • Wsparcie w zakresie prowadzenia i obiegu dokumentacji;

  • Wsparcie w zakresie wyżywienia i wyżywienia specjalnego zawodników;

  • Prowadzenie ewidencji i wykonywanie czynności administracyjnych wynikających z prowadzenia szkolenia sportowego i realizacji projektów z tym związanych;

  • Sporządzanie i weryfikacja list obecności, ewidencji wyjazdów, rejestru wyników zawodników klubu, kontrola ważności licencji zawodniczych;

  • Wsparcie przy organizacji zawodów i uczestnictwa zawodników klubu wyjazdach na zawody (w tym organizowanie transportu, noclegów, rozliczenia finansowe);

  • Kompilacja i przekazywanie danych do raportów Stowarzyszenia dla podmiotów zewnętrznych;

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi, partnerami, donorami, administracją publiczną w zakresie związanym z prowadzeniem szkolenia sportowego, reprezentacja Stowarzyszenia;

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa w Klubie;

  • Inne czynności zlecone przez przełożonych, wynikające z powierzonego zakresu obowiązków.

Wymagania:

  • Chęć do pracy z młodzieżą uchodźczą;

  • Pasja do sportów walki;

  • Kompetencje w zakresie prowadzenia dokumentacji i czynności administracyjnych;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Dobra organizacja i chęć do pracy.

Mile widziane:

  • wykształcenie pedagogiczne;

  • wykształcenie związane ze sportem, optymalnie zapaśniczym (zapasy, judo, sambo);

  • doświadczenie w przygotowaniu aplikacji grantowych i ich rozliczaniu;

  • znajomość języków: rosyjskiego i/lub angielskiego;

  • Czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu;

  • Przyjazną atmosferę;

  • Codzienny posiłek (obiad);

  • Dynamiczne środowisko gwarantujące satysfakcję i pełnię wrażeń;

  • Międzynarodowe środowisko pracy;

  • Pracę z sensem;

  • W perspektywie możliwości wyjazdów w tym zagranicznych;

  • Możliwości rozwoju zawodowego.

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na pod podany w ogłoszeniu mail umieszczając w temacie swoje nazwisko i nazwę stanowiska zgodnie ze wzorcem:

KOWALSKI_stanowisko_administracyjne_Kavkaz

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klub sportowy działa pod adresem ul. Siedmiogrodzka 5 lokal 9 (dzielnica Wola, okolice stacji metro: Płocka).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 914223490