2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Kujawsko-pomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Bydgoszcz
Dodane 18 kwietnia 2024

Kierownik Produkcji

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma P.P.H. Drabex poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

• Nadzór nad poprawnym działaniem linii produkcyjnej,

• Nadzorowanie procesu technologicznego,

• Realizowanie ilościowego i jakościowego planu produkcyjnego,

• Dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń,

• Nadzorowanie kilkunastoosobowego zespołu pracowniczego.

Wymagania:

• Doświadczenie w obsłudze maszyn oraz linii produkcyjnych,

• Doświadczenie w zarządzaniu co najmniej kilkunastoosobowym zespołem pracowniczym,

• Samodzielność i inicjatywa w działaniu, Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• Atrakcyjny system wynagrodzeń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pośrednictwem portalu OLX. CV można także składać osobiście w sekretariacie firmy przy ul. Stalowej 1 w Bydgoszczy (Osowa Góra). Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Prosimy o umieszczenie w aplikacji poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez PPH "Drabex" Janusz Wilczek, ul. Stalowa 1 85-461 Bydgoszcz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, s

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 668272297