2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Mazowieckie
  6. Zarządzanie produkcją - Radom
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierownik produkcji

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma produkcyjna mieszcząca się w centrum Radomia poszukuje Kierownika produkcji.

Zakres obowiązków

·       Zarządzanie zespołem działu produkcji; organizacja pracy tego działu

·       Organizacja stanowisk pracy,

·       Wdrażanie nowych pracowników na stanowiska pracy

·       Kontrola i nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

·       Zapewnienie ciągłości produkcji oraz jakości procesów oraz produktów

·       Monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego i terminu dostaw

·       Optymalizacja procesu produkcji, redukcja kosztów oraz poprawa efektywności procesów

·       Ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizowanych zadań

·       Bieżąca analiza wydajności pracy zespołu

·       Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn, narzędzi i przyrządów przez podległych pracowników

Wymagania

·       Doświadczenie na stanowisku szefa produkcji w firmie produkcyjnej

·       Doświadczenie w zarządzania działem produkcyjnym liczącym min. 20 osób

·       Znajomość programu MS Excel

·       Umiejętność zarządzania, zdolności interpersonalne, motywowania personelu, budowanie zespołu

·       Wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy

·       Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia

·       Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

·       Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

·       Pracę w rozwijającej się organizacji

·       Dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 865662655