2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Łódzkie
  6. Zarządzanie produkcją - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierownik Produkcji

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Producent Materiałów i Wyrobów Budowlanych

Poszukuje na stanowisko

Kierownik produkcji

Twój zakres obowiązków ;

  • Nadzór nad procesem produkcji

  • Przygotowanie i organizacja produkcji zgodnie z planem produkcji

  • Organizacja pracy podległego  15 osobowego zespołu

  • Bieżąca kontrola wydajności i efektywności podległo zespołu doświadczonych pracowników

  • Zapewnienie ciągłości pracy zakładu produkcyjnego

  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy

  • Nadzór nad kontrolą jakości  wyrobów

  • Współudział w zakresie działań optymalizacji dostaw surowców i półproduktów

  • Współudział w zakresie działań inwestycyjnych w zakresie ulepszania technologii i racjonalizacji produkcji.

    Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej

  • Umiejętność organizowania, koordynowania i kontrolowania procesu produkcji

  • Doświadczenie w usprawnianiu i optymalizacji produkcji

  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem pracowników oraz umiejętność komunikacji

  • Obsługa komputera (Ms Office).

  Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Pracę w stabilnej firmie rodzinnej

  • Narzędzia do pracy

  • Samochód służbowy.

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 913888402