2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Pomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Kwidzyn
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierownik produkcji - branża Fmcg

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kwidzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta - firmy produkcyjnej z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Produkcji

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych na wydziale mrożenia, pakowni, produkcji i etykietowania

  • Realizacja zadań i planów produkcyjnych

  • Podejmowanie decyzji dotyczących użycia danego surowca i dodatków do produkcji

  • Kontrola zaopatrzenia

  • Optymalizacja produkcji

  • Koordynowanie pracy zespołu

  • Praca na KPI

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie kierunkowe - technologia żywności lub pokrewne

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika produkcji lub brygadzisty w branży FMCG który zarządzał grupą ok. 100 osób

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem produkcyjnym

  • Umiejętność zarządzania czasem pracy

  • Praktyczna znajomość standardów jakościowych w branży spożywczej - HACCP, IFS, BRC

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa żywności polskiego i unijnego

  • Znajomość narzędzi i lean manufacturing oraz 5S

  • Znajomość MS Office

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

  • System Premiowy - premia kwartalna i roczna

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do szkoleń/kursów i studiów podyplomowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Kwidzyn,

Pomorskie

Pomorskie, Kwidzyn
ID: 912983144