2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Lubuskie
  6. Zarządzanie produkcją - Nowa Sól
Dodane 15 maja 2024

Kierownik produkcji - filzBee

Lokalizacja

Nowa Sól

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

filzBee, producent systemów akustycznych z filcu PET, poszukuje doświadczonego i dynamicznego Kierownika Produkcji do dołączenia do naszego zespołu w nowo powstającym zakładzie w Nowej Soli.

To stanowisko oferuje możliwość pracy w innowacyjnym środowisku, gdzie kreatywność i doskonałość operacyjna są kluczowe.

Zakres obowiązków:

Nadzór nad całym procesem produkcji:

  • Odpowiedzialność za całościowy nadzór nad procesem produkcji, od planowania, przez organizację, aż po kontrolę. Obejmuje to zapewnienie, że procesy produkcyjne są efektywne, produkty są wysokiej jakości, a realizacja zamówień odbywa się terminowo. Dodatkowo, będziesz musiał/musiała dbać o zgodność procesów z obowiązującymi normami i standardami branżowymi.

Optymalizacja procesów i procedur produkcyjnych:

  • Przeprowadzanie ciągłej analizy i optymalizacji procesów produkcyjnych w celu zwiększenia ich wydajności i obniżenia kosztów operacyjnych. To obejmuje identyfikację "wąskich gardeł" w naszej produkcji, wprowadzanie ulepszeń, a także wdrażanie nowych technologii i metod pracy.

Zarządzanie zespołem produkcyjnym:

  • Kierowanie zespołem produkcyjnym, w tym zarządzanie rekrutacją, szkoleniami, rozwojem pracowników oraz oceną ich wydajności. Ważne jest dla nas budowanie silnego ducha zespołowego, motywowanie pracowników i dbanie o ich rozwój zawodowy.

Współpraca z innymi działami:

  • Efektywna współpraca z innymi działami. Osoba na tym stanowisku musi ściśle współpracować z innymi działami, aby zapewnić ciągłość procesów, szybką reakcję na potrzeby rynku i klientów, oraz sprawną realizację zamówień.

Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i standardów jakościowych:

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz utrzymanie wysokich standardów jakości. Obejmuje to zarządzanie ryzykiem w zakresie bezpieczeństwa, a także wdrażanie i monitorowanie systemów kontroli jakości.

Monitorowanie branżowych trendów technologicznych i wdrażanie nowych rozwiązań produkcyjnych:

  • Śledzenie najnowszych trendów i innowacji w branży oraz analiza możliwości ich wdrożenia w procesie produkcyjnym. Na tym stanowisku powinieneś / powinnaś być na bieżąco z postępem technologicznym i wykorzystywać nowe technologie do zwiększenia efektywności i jakości produkcji.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: zarządzanie produkcją, inżynieria przemysłowa

  • Silne umiejętności organizacyjne i zarządcze, zdolność do efektywnego kierowania zespołem. Obejmuje to planowanie, delegowanie zadań, motywowanie pracowników i nadzorowanie ich pracy.

  • Znajomość nowoczesnych metod produkcji i technologii. Wymagana jest bieżąca wiedza na temat nowoczesnych technik i technologii produkcyjnych, co pozwala na wprowadzanie innowacji i ulepszeń w procesach produkcyjnych, a także na utrzymanie konkurencyjności firmy na rynku.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i zarządzania zmianą. Kandydat powinien posiadać umiejętności szybkiego identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz efektywnego zarządzania zmianą. Na produkcji szybkie reagowanie na nieprzewidziane sytuacje i adaptacja do zmieniających się warunków może mieć istotny wpływ na efektywność i wyniki.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne. Obejmując to stanowisku musisz być skutecznym komunikatorem, zdolnym do jasnego przekazywania informacji, zarówno wewnątrz zespołu, jak i w komunikacji z innymi działami oraz dostawcami.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne Wynagrodzenie: Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia składające się z podstawy oraz premii za osiągnięte wyniki.

  • Możliwość otrzymania auta służbowego również do użytku prywatnego

  • Dużą samodzielność i przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów.

  • Współtworzenie Sukcesu Firmy: Twoja praca będzie miała bezpośredni wpływ na rozwój i sukces firmy. Zachęcamy do dzielenia się pomysłami i inicjatywami, które mogą przyczynić się do wzrostu filzBee, jesteśmy otwarci na nowe pomysły.

  • Możliwość Rozwoju i Awansu: Jesteśmy firmą, która dynamicznie się rozwija i docenia innowacyjność oraz zaangażowanie.

  • Możliwość pracy z unikatowym materiałem jakim jest filc PET, tworzymy z niego piękne i jakościowe rzeczy, które zachwycają naszych klientów.

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku. Praca w filzBee daje szansę na działanie w środowisku międzynarodowym, co oznacza interakcję z różnymi kulturami, rozszerzenie horyzontów zawodowych i osobistych.

  • Przyjazną atmosferę pracy w niewielkim zespole, opartą na uczciwości i współpracy.

Jeśli nasza oferta przemawia do Ciebie, prześlij nam swoje CV za pośrednictwem OLX.

Dokumenty, które do nas prześlesz, zostaną wykorzystane wyłącznie w procesie rekrutacyjnym. Po jego zakończeniu zostaną zniszczone.

Prosimy, aby na swoich dokumentach umieścić tekst:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Filzbee sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy, Nowy Kisielin A. Wysockiego 8, 66-002 Zielona Góra, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację i możliwość współpracy!

Lokalizacja

Nowa Sól,

Lubuskie

Lubuskie, Nowa Sól
ID: 888571952