2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kwilcz
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierownik produkcji/kierownik działu przetarcia

Wynagrodzenie

7 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kwilcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

P.P.B. "ZETBEER" Sp. z o.o. w Orzeszkowie zatrudni na stanowisko: Kierownik produkcji/kierownik działu przetarcia

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym

  • Koordynowanie, organizowanie i kontrola produkcji

  • Realizacja założonych planów produkcji, bieżące rozwiązywanie problemów z tym związanych

  • Optymalizacja procesów produkcji, wdrażanie usprawnień.

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zarządzaniu zespołem produkcyjnym

  • Umiejętności delegowania zadań i egzekwowania zleconych prac

  • Samodzielność, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność

  • Umiejętności w zakresie podejmowania decyzji

  • Dodatkowym atutem będzie wykształcenie o profilu adekwatnym do oferowanego stanowiska

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o mocnej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli RODO

Lokalizacja

Kwilcz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kwilcz
ID: 913963271