2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Zachodniopomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Nowe Bielice
Dodane Dzisiaj o 21:12

Kierownik Produkcji / Kierownik Zakładu Produkcyjnego

Lokalizacja

Nowe Bielice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaRekrutacja online

KUNERT GROUP Sp. z o. o. Lider w produkcji domów mobilnych, szkieletowych, modułowych poszukuje szefa produkcji, kierownika zakładu.

Zakres obowiązków :

• nadzór nad procesem produkcyjnym,

• nadzór nad gospodarką materiałową, półproduktami, wyrobami gotowymi,

• zapewnienie wysokiej jakości i efektywności produkcji,

• bieżąca koordynacja pracy zespołu produkcyjnego i magazynu,

• zarządzanie zespołem podległych pracowników, motywowanie pracowników,

• realizacja celów i wyznaczonych planów produkcyjnych,

• proponowanie i wprowadzanie innowacji w procesie produkcyjnym i organizacji pracy zespołu produkcyjnego w celu zwiększenia efektywności i poprawy jakości,

• dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń,

• zapewnienie i kontrola bezpieczeństwa pracy na stanowiskach produkcyjnych oraz przestrzegania przepisów BHP.

• monitorowanie, raportowanie realizacji zadań i wyników procesu produkcji,

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku, oraz w bezpośrednim zarządzaniu zespołem produkcyjnym

• wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziana znajomość branży ogólnobudowlanej,

• MS Word i MS Excel nie jest dla Ciebie tajemnicą

• nie lubisz schematów jesteś kreatywny,

• umiejętności organizacyjne oraz zdolność do pracy pod presją czasu,

• samodzielność, konsekwencja w działaniu oraz umiejętność wprowadzania innowacji w procesie produkcyjnym.

• język angielski - komunikatywny

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie zależne od dotychczasowego doświadczenia oraz kwalifikacji,

Lokalizacja

Nowe Bielice,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Nowe Bielice
ID: 907713583