2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Podlaskie
  6. Zarządzanie produkcją - Solniczki
Dodane 28 maja 2024

Kierownik produkcji - obróbka metali

Wynagrodzenie

7 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Solniczki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OFERTA PRACY

Firma ART-MOTOR Leszczyńscy, Rutkowscy Spółka Jawna z siedzibą w Solniczkach będąca na rynku ponad 26 lat , zajmująca się produkcją części motoryzacyjnych i obróbką metali, poszukuje kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK PRODUKCJI

1.     Zakres obowiązków:

·       planowanie, organizacja i kontrola procesu produkcyjnego w firmie zajmującej się obróbką metali;

·       zarządzanie zespołem produkcyjnym i monitorowanie wydajności pracy;

·       koordynowanie działań pomiędzy różnymi działami produkcji;

·       zapewnienie terminowości i jakości produkcji, dbanie o przestrzeganie standardów i procedur firmowych;

·       optymalizacja kosztów produkcji poprzez efektywne zarządzanie zasobami i materiałami;

·       monitorowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych;

·       dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy na terenie zakładu produkcyjnego;

·       raportowanie bieżących wyników produkcji oraz przygotowywanie raportów dotyczących wydajności i jakości produkcji;

·       prowadzenie działań mających na celu ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych i wprowadzanie nowych technologii.

2.     Wymagania:

·       doświadczenie zawodowe w branży obróbki metali, preferowane stanowiska kierownicze lub zarządzające;

·       znajomość procesów obróbki metali, w tym frezowania, toczenia, cięcia laserem i innych technik obróbkowych;

·       zdolność do czytania i interpretacji rysunków technicznych oraz specyfikacji produktu;

·       umiejętność zarządzania produkcją, w tym planowanie, organizowanie i kontrolowanie procesów produkcyjnych;

·       umiejętność zarządzania zespołem, w tym delegowanie zadań, motywowanie pracowników i rozwiązywanie konfliktów;

·       umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach dynamicznego środowiska produkcyjnego;

·       dobra znajomość obsługi maszyn i narzędzi stosowanych w obróbce metali;

·       dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej.

3.     Oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej ponad 26 lat na rynku;

·       atrakcyjne wynagrodzenie;

·       pracę przy realizacji ciekawych i wymagających projektów;

·       wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

·       niezbędne narzędzia pracy;

·       pracę w rodzinnej firmie z ludzkim podejściem.

Prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Solniczki,

Podlaskie

Podlaskie, Solniczki
ID: 918245621