2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Łódzkie
  6. Zarządzanie produkcją - Koluszki
Dorota Kulesza-Pachniewicz
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierownik produkcji - STARMEAT

Wynagrodzenie

9 700 - 11 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koluszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z branży mięsnej poszukuje osoby na stanowisko Kierownik produkcji

Obowiązki:

- Zarządzanie bezpieczeństwem oraz higieną pracy w podległym obszarze

- Podejmowanie inicjatyw zmierzających do optymalizacji procesów produkcyjnych

   i wskaźników efektywności

- Zarządzanie brygadami produkcyjnymi,

- Nadzór nad jakością i terminowością dostarczanej produkcji

- Optymalizacje, rozliczanie, kontrolowanie przebiegu realizacji planów produkcyjnych

  i wydajności procesów technologicznych.

- Motywowanie podległego zespołu, planowanie, delegowanie zadań oraz koordynowanie

  ich wykonania

- Bieżąca efektywna współpraca z działem sprzedaży

- Sporządzanie raportów oraz analiz z przebiegu produkcji, ewentualnych nieprawidłowości

  i wprowadzonych zmian

Wymagania:

- doświadczenie w kierowaniu zakładem z branży mięsnej (drobiowej)

- skrupulatność, dokładność

- umiejętność organizacji i wydajności podczas pracy

- umiejętności przywódcze i interpersonalne

- zdolność do działania i zdecydowanego rozwiązywania problemów

- znajomość systemów HACCP, IFS, BRC

- książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie z atrakcyjnymi warunkami wynagrodzenia, umowę o pracę, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej.

Zainteresowane osoby mogą wysłać CV na adres mailowy lub złożyć osobiście w oddziale firmy w Koluszkach, ul. Zielona 18.

W CV proszę o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Koluszki,

Łódzkie

Łódzkie, Koluszki
ID: 862119929