2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Pomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Starogard Gdański
Dodane 22 kwietnia 2024

Technolog STOLARNIA

Wynagrodzenie

9 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

TECHNOLOG

Wymagane doświadczenie w zawodzie stolarza/technologa mebli.

ZADANIA: projektowanie mebli, nadzór nad technologią mebli, sporządzanie rysunków wykonawczych mebli, kontrola jakości mebli.

WYMAGANIA: doświadczenie w pracy stolarz meblowego oraz przy montażu mebli u klienta, znajomość programów technicznych CAD/CAM , umiejętność obsługi maszyn stolarskich

Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC

OFERUJEMY: wynagrodzenie 9 500 zł - 12 000 zł brutto w zależności od poziomu umiejętności, dodatkowe premie motywacyjne, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, praca jednozmianowa, wolne weekendy.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 911875273