2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Podkarpackie
  6. Zarządzanie produkcją - Mielec
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierownik produkcji/Technolog

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

WABEX SP. Z O.O. to firma z ponad 50 – letnim doświadczeniem, która jest wiodącym graczem w branży precyzyjnej obróbki metali. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji form wtryskowych oraz elementów do młynów, przywiązując wagę do ciągłego rozwoju i innowacji. Nasza siedziba znajduje się w mieście Mielec. Jesteśmy dumni z naszej bogatej historii i nowoczesnego podejścia.

Stanowisko: KIEROWNIK PRODUKCJI /TECHNOLOG

Zakres obowiązków:

·         Planowanie, organizowanie i nadzorowanie procesu produkcji,

·         Dbanie o terminową i jakościową realizację zadań produkcyjnych,

·         Ciągłe doskonalenie w obszarze produkcji, redukcja kosztów,

·         Zarządzanie personelem produkcyjnym oraz rozdzielanie obowiązków między pracowników,

·         Monitorowanie wydajności produkcji i kontrola jakości wyprodukowanych produktów,

·         Określanie bieżących potrzeb, zakup narzędzi i wyposażenia stanowisk,

·         Rozwiązywanie problemów technologicznych i jakościowych, związanych z procesami wytwórczymi realizowanymi na produkcji,

·         Dbanie o podpięcie pracowników do strategii firmy oraz o ich poziom motywacji,

·         Bieżąca ocena zatrudnionych pracowników pod kątem zaangażowania oraz jakości pracy,

·         Udział w przygotowywaniu wycen dla nowych zleceń,

·         Podejmowanie działań mających na celu prawidłowe gospodarowanie powierzchnią produkcyjną i zasobami w Spółce,

·         Aktualizowanie dokumentacji technologicznej i rozpowszechnianie jej na stanowiskach pracy,

·         Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

·         Umiejętności przywódcze, organizacyjne oraz interpersonalne,

·         Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

·         Doświadczenie w organizowaniu, nadzorowaniu procesu technologicznego obróbki skrawaniem,

·         Doskonała umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

·         Dobra organizacja pracy własnej,

·         Znajomość narzędzi i metod pomiarowych,

·         Doświadczenie przy produkcji form wtryskowych będzie mocnym atutem,

·         Umiejętność obsługi oprogramowania CAD i/lub CAM będzie mocnym atutem,

·         Znajomość języka angielskiego będzie atutem,

·         Doświadczenie operatorskie przy maszynach do obróbki stali będzie dodatkowym atutem,

·         Mile widziane wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

·         Pracę w systemie jednozmianowym,

·         Możliwość rozwoju zawodowego,

·         Brak monotonii w pracy,

·         Duży wpływ na rozwój całej organizacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą mailową lub dostarczenie osobiście do siedziby firmy w Mielcu, ul. Korczaka 21. Jesteśmy otwarci na nowe talenty, a Ty możesz być kluczowym członkiem naszego dynamicznego zespołu!

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 915447716