2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Śląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Brzeziny Nowe
Kalspaw
Dodane 02 maja 2024

Kierownik produkcji w branży konstrukcji stalowych

Lokalizacja

Brzeziny Nowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy uznaną firmą produkcyjną specjalizującą się w konstrukcjach stalowych, dostarczając nasze produkty zarówno na rynek krajowy, jak i zagraniczny. Dzięki skupieniu na jakości i innowacyjności, udało nam się zbudować solidną pozycję na rynku i zdobyć zaufanie szerokiego grona klientów.

Stanowisko: Kierownik produkcji

Obowiązki:

  • Pełna odpowiedzialność za nadzór i koordynację procesu produkcyjnego w zakresie konstrukcji stalowych.

  • Zapewnienie przestrzegania standardów produkcji i jakości.

  • Wprowadzanie usprawnień procesowych oraz nadzór nad ich implementacją.

  • Monitorowanie postępów prac i efektywność zespołu.

  • Utrzymanie pozytywnej atmosfery w pracy i motywowanie pracowników do osiągania celów.

Wymagania:

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży konstrukcji stalowych.

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane w dziedzinie spawalnictwa, mechaniki lub budowy maszyn.

  • Znajomość technik spawania MAG, SAW, TIG i metod cięcia.

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

  • Silne umiejętności organizacyjne i decyzyjne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

  • Szansę na rozwój zawodowy i osobisty w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Wsparcie w dążeniu do doskonalenia zawodowego i możliwość uczestniczenia w szkoleniach.

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie profesjonalizm, jakość i ciągłe doskonalenie, i szukasz możliwości pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na innowacje i rozwój swoich pracowników, to właśnie Ciebie szukamy! Dołączając do nas, będziesz miał niepowtarzalną okazję rozwijać swoje umiejętności w przyjaznym środowisku, gdzie każdy członek zespołu ma realny wpływ na kształtowanie przyszłości firmy. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, a także szereg dodatkowych korzyści, które pomogą Ci się rozwijać i osiągać zawodowe cele. Nie przegap tej szansy na budowanie swojej kariery w branży, która nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań. Aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu ekspertów, aby wspólnie tworzyć przyszłość w branży konstrukcji stalowych!

Lokalizacja

Brzeziny Nowe,

Śląskie

Śląskie, Brzeziny Nowe
ID: 911077045