2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
Dodane 14 maja 2024

Kierownik Produkcji - Zakład Mięsny Karol

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Zakład Mięsny KAROL, to silna marka obecna na rynku branży mięsnej od ponad 20 lat. Firma zajmuje się obróbką mięsa drobiowego i wieprzowego, ale przede wszystkim tworzy wspaniałe w smaku i jakości wędliny. Siedziba znajduje się w miejscowości Strzakły w województwie Lubelskim. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska:

  • Kontrola prawidłowości przebiegu procesów produkcyjnych, rozliczanie produkcji, motywowanie zespołu;

  • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych oraz ewidencji czasu pracy podległych pracowników;

  • Organizacja pracy podległego zespołu w celu osiągnięcia określonych wydajności;

  • Motywowanie i ocenianie podległego zespołu;

  • Zwiększanie poziomu efektywności i podnoszenie poziomu jakości;

  • Doskonalenie procesów produkcyjnych;

  • Realizacja założonych planów produkcyjnych;

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych przepisów i procedur obowiązujących w zakładzie;

  • Dbałość o mienie zakładu i porządek na stanowiskach pracy;

  • Raportowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenia w sektorze produkcji żywności min 2 lata (mile widziane zakłady mięsne);

  • Zdolności kierownicze oraz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi min. 5 osób;

  • Umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie,

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych;

  • Możliwość korzystania z firmowej stołówki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918180967