2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Naramowice
Dodane 22 kwietnia 2024

Koordynator projektów EFS

Lokalizacja

Poznań, Naramowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko: koordynator projektów EFS

Miejsce pracy: Oborniki, Poznań

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektem od strony merytorycznej

  • zarządzanie budżetem projektu i kontrola prawidłowości wydatkowania środków

  • opracowanie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizacji projektu

  • udział w działaniach promujących rekrutację i projekt na terenie danego województwa

  • monitoring kwalifikowalności uczestników projektów

  • monitoring osiąganych wskaźników, rezultatów oraz celów

  • prowadzenie raportów, zestawień i statystyk projektowych,

  • nadzór nad realizacją zadań zgodnie z harmonogramem projektu

  • przygotowanie i przeprowadzenie w ramach projektów postępowań o udzielenie zamówień, w tym nadzór nad wyborem wykonawców, trenerów

  • utrzymywanie stałego kontaktu i współpraca z Instytucją Finansującą

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe

  • minimum roczne doświadczenie w realizacji projektów EFS

  • znajomość aktualnych wytycznych i dokumentów określających zasady realizacji projektów

  • biegła obsługa pakietu MS Office

  • samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja czasu pracy

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowa o pracę

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Naramowice
ID: 913694153