2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Żyrardów
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierownik Projektów Infrastrukturalnych

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, działającej jako firma konsultingowo doradcza w sektorze budownictwa, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Żyrardów o. Warszawy

Obowiązki:

  • Zarządzanie nad właściwym przebiegiem realizacji projektów nadzorczych, konsultingowych i projektowych w obrębie budownictwa;

  • Identyfikacja zakresu projektu oraz stworzenie planu zadań do realizacji;

  • Przygotowanie budżetu projektu, prowadzenie analiz budżetowych, weryfikacja i kontrola budżetu projektu;

  • Przygotowanie harmonogramów, prowadzenie analiz harmonogramowych, weryfikacja i kontrola harmonogramów na projekcie;

  • Kontraktacja osób stanowiących zespół inżyniera oraz koordynacja jego pracy;

  • Przygotowanie zleceń i umów, negocjowanie warunków umownych;

  • Przygotowanie roszczeń względem zamawiających;

  • Czuwanie nad procedurami formalno-prawnymi;

  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji projektów;

  • Przygotowywanie raportów z przebiegu realizacji projektów;

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w realizacji projektów na stanowiskach: kierownika projektu, kierownika budowy, kierownika robót lub w biurze technicznym budowy, lub w biurze Inżyniera Kontraktu;

  • Znajomość rynku usług nadzorczych w projektach infrastrukturalnych;

  • Preferowane doświadczenie na stanowisku Inżyniera Rezydenta, Inżyniera Kontraktu, Specjalisty ds. Roszczeń lub Rozliczeń;

  • Wykształcenie wyższe o kierunku inżynierii lądowej, budownictwa bądź pokrewne;

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa budowlanego, ustawy PZP, Warunków kontraktowych FIDIC;

  • Znajomość sektora usług nadzorczych w obrębie zamówień publicznych;

  • Wysokie kompetencje przywódcze oraz umiejętność kierowania zespołem;

  •  Ambicja i motywacja na awans zawodowy.

OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę w profesjonalnym i zgranym zespole;

  • Możliwość uczestniczenia w najciekawszych projektach;

  • Stabilny portfel projektów oparty o zamówienia publiczne niewrażliwe na recesje rynkowe;

  • Przychylność Zarządu w zakresie pomysłów rozwojowych i samodzielność stanowiskową;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Karta sportowa Medicover Sport;

  • Szkolenie i rozwój kompetencji, w tym współfinansowanie kosztów studiów podyplomowych;

  • Onboarding – pełne wsparcie i wdrożenie stanowiskowe;

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 912900792