2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Łódzkie
  6. Pozostałe w HR - Radomsko
Dodane 08 kwietnia 2024

Kierownik Projektu

Wynagrodzenie

9 800 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cordis Logistics Sp. z o. o. jest częścią Grupy Spółek SKB. Jesteśmy polską firmą zajmującą się krajowym i międzynarodowym transportem drogowym, usługami e-commerce, zintegrowaną logistyką magazynową oraz outsourcingiem pracowniczym.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Koordynator Projektu

Obowiązki:

  • ustalanie harmonogramu działań w związku z projektem

  • kontakt z klientem i podwykonawcami, kierownictwem, jak również monitorowanie przebiegu działań nad projektem, omawianie zmian oraz nadzorowanie kwestiami technicznymi

  • współpraca z działem kadr, bhp

  • przygotowywanie umów z klientami;

  • wraz z innymi odpowiedzialnymi osobami zajmowanie się kwestiami finansowymi

  • dbanie o kwestie formalne, powiązane z projektem

  • zarządzanie zespołem, wyznaczanie im zadań

  • monitorowanie pracy całego personelu, a także poszczególnych etapów wykonania projektu

  • rozwiązywanie problemów i podejmowanie działań zaradczych oraz naprawczych

  • sporządzanie wykazu potrzebnych do zakupu produktów

  • nadzorowanie przebiegu reklamacji, jeśli takie pojawią się ze strony klienta firmy;

  • odpowiedzialność za zamówienie surowca, rozliczenie produkcji.

  • Ścisła współpraca z działem transportu, dostawcami, kontrolerem jakości.

  • dbanie o cały obiekt

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją/planowanie,

  • znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność pracy pod presją

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność logistycznego planowania

  • dokładność i precyzja

  • analityczny umysł - zdolność analizy i syntezy informacji

  • odpowiedzialność, komunikatywność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań

  • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie swojego aktualnego CV poprzez przyciski : „Dodaj załącznik” i „wyślij”. CV powinny zawierać klauzulę :

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 902897369