2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Rzeszów
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierownik Projektu

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dynamicznie rozwijająca się firma budowlana realizująca roboty budowlane w formule Generalnego Wykonawstwa w sektorze budownictwa kubaturowego poszukuje kandydatów  na stanowisko:

Zakres obowiązków

·       samodzielna realizacja projektów w obszarze budownictwa kubaturowego (przygotowywanie ofert, kierowanie robotami budowlanymi, organizowanie pracy podległego zespołu oraz podwykonawców, monitorowanie i rozliczanie kosztów realizacji inwestycji)

·       pozyskiwanie nowych projektów,

·       przygotowywanie harmonogramów, a w szczególności: finansowego, rzeczowego i zakupów

·       zarządzanie projektem zgodnie z przyjętą strategią oraz założonym budżetem przy zapewnieniu wysokiego poziomu jakości realizowanego projektu

·        kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.

·       nadzór nad przestrzeganiem postanowień umów,

·       raportowanie o stanie wykonania, wyzwaniach, ryzykach na etapie realizacji kontraktu do przełożonych

Nasze wymagania

·       posiadanie uprawnień budowlanych,

·       wykształcenie wyższe techniczne,

·       doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów - min. 3 lata,

·       wiedza z zakresu zarządzania projektami,

·       znajomość kosztorysowania i procesu inwestycyjnego,

·       znajomość pakietu MS Office, Ms Project, AutoCad, Norma,

·       doświadczenie w kierowaniu zespołem,

·       doskonała organizacja pracy,

·       wysoka kultura osobista,

·       umiejętność delegowania zadań,

·       prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

·       atrakcyjne wynagrodzenie,

·       umowę o pracę lub kontrakt B2B,

·       praca w stabilnej i rozwijającej się firmie,

·       niezbędne narzędzia do pracy.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 909453018