2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Śląskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Tarnowskie Góry
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierownik Projektu/ Robót Elektrycznych/ Kierownik Budowy

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

KIEROWNIK PROJEKTU/ ROBÓT ELEKTRYCZNYCH/ KIEROWNIK BUDOWY

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

     Praca w biurze i terenie - budowa sieci elektroenergetycznych niskiego i średniego napięcia

    Zakres obowiązków:

·            nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót elektroenergetycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy

·            sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac

·            nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców

·            nadzór nad kompletacją dokumentacji podwykonawczej

·            prowadzenie negocjacji warunków umowy z podwykonawcami

·            raportowanie postępów prac

·            organizacja pracy podległych pracowników

·            uczestnictwo w odbiorach technicznych

·         ​   nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP w trakcie realizacji robót

    Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe elektryczne bądź pokrewne

·         Uprawnienia budowlane - mile widziane

·         Prawo jazdy kat. B

·         Doświadczenie przy realizacji inwestycji budowlanych, prac na sieciach energetycznych niskiego i średniego napięcia

·         Predyspozycje do kierowania ludźmi (brygady)

Wybranym kandydatom mamy do zaoferowania możliwość podjęcia stałej pracy oraz rozwój zawodowy. Wysokość wynagrodzenia uzależniamy od umiejętności i wiedzy kandydata.       Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Szczegóły oferty dostępne na stronie www.elektromont.net.pl w zakładce praca

   OFERUJEMY ATRAKCYJNE WARUNKI PRACY ORAZ BENEFITY - np. "PIENIĄDZE NA START". ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 912147300