2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierownik projektu z j. angielskim – branża fotowoltaiczna, NIEMCY

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: Częste podróże służboweKadra kierowniczaRekrutacja online

Firma z branży OZE – specjalizująca się w budowie farm fotowoltaicznych w Polsce i zagranicą, zatrudni na stanowisku:

Kierownik projektu – branża fotowoltaiczna

Miejsce pracy: Niemcy.

Zadania:

·         Nadzór nad realizacją celów budowy farmy zgodnie z harmonogramem i ustalonymi terminami,

·         Przestrzeganie i egzekwowanie obowiązujących procedur oraz standardów na budowie,

·         Wypełnianie dziennika budowy,

·         Przydzielanie zadań, monitorowanie postępów, nadzorowanie wydajności oraz ocena pracowników,

·         Kompleksowe zarządzanie budową - zgodnie ze sztuką i standardami projektu.

 Wymagania:

 ·         Doświadczenie na podobnym stanowisku,

·         Znajomość języka angielskiego,  (niemiecki mile widziany),

·         Prawo jazdy kategorii B,

·         Znajomość technologii fotowoltaicznych, instalacji PV oraz procesów związanych z budową i zarządzaniem farmami fotowoltaicznymi,

·         Uprawnienia elektryczne (mile widziane),

·         Mile widziane uprawnienia budowlane.

 Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę (umowa o pracę lub B2B),

·         Atrakcyjne wynagrodzenie – zadzwoń i zapytaj o szczegóły,

·         Niezbędną odzież i narzędzia do pracy renomowanych marek,

·         Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy (nie tylko w ramach jednego projektu),

·         Dodatki stażowe oraz za polecenia pracowników do pracy,

·         Po okresie próbnym samodzielne mieszkanie i samochód służbowy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny - 518 215-122  (Ania)

 Nie odbieram? Wyślij SMS o treści: Kierownik projektu – oddzwonię!

Nr wpisu do rejestru 13 471