2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Łódzkie
  6. Obsługa hotelowa - Łask
Dodane 17 kwietnia 2024

Recepcjonista Recepcja hotel czterogwiazdkowy Łask

Lokalizacja

Łask

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy Recepcjonisty do hotelu czterogwiazdkowym

Jeśli chcesz pracować w prestiżowym miejscu, jesteś otwarty, lubisz pracę zespołową i bezpośredni kontakt z klientem – zapraszamy do przesyłania CV.

Od kandydatów oczekujemy:

-doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok

-inicjatywa i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

- umiejętności pracy w zespole

-doskonała organizacja czasu pracy, umiejętności operacyjne oraz komunikatywność,

- dobrej znajomości programów MS Word i MS Excel

- orientacji na Gościa/Pacjenta oraz empatii

- wysokiej kultury osobistej oraz dobrej organizacji pracy własnej

- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i/lub języka niemieckiego w mowie i piśmie

- pozytywnej energii

Zadania:

- profesjonalna obsługa Gości oraz Pacjentów

- obsługa centrali telefonicznej

- obsługa systemu rezerwacyjnego

- dbałość nad prawidłowym i rzetelnym przepływem informacji oraz dokumentów

- dbanie o estetykę i wizerunek recepcji

- prace biurowe

Oferujemy:

- możliwość pracy w nowoczesnej firmie

- elastyczny system zatrudnienia

- przyjazną atmosferę

- możliwość nieodpłatnego korzystania z basenu oraz siłowni dla pracownika i najbliższej rodziny, a także zabiegów kosmetycznych i medycznych w preferencyjnych cenach

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Lokalizacja

Łask,

Łódzkie

Łódzkie, Łask
ID: 722487535