2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Łódzkie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Łowicz
Dodane 12 kwietnia 2024

Kierownik Regionalny Sprzedaży - Doradca Hodowlany region łódzki

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów Spółki (usług inseminacyjno-zootechnicznych, sprzedaż nasienia rozpłodników) .

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów kluczowych oraz utrzymywanie długoterminowej współpracy.

  • Negocjowanie warunków współpracy z klientami kluczowymi.

  • Nadzór nad pracą inseminatorów, przygotowanie i weryfikacja kadry inseminatorów..

  • Wdrażanie projektów marketingowych.

  • Rozpowszechnianie materiałów reklamowych, udział w wystawach.

Nasze wymagania:

  • systematyczność i skrupulatność

  • dyspozycyjność

  • dobra organizacja i samodzielność w pracy

  • wykształcenie zootechniczne mile widziane.

  • umiejętność nawiązywania pozytywnej relacji

  • wysoka kultura osobista.

  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • gwarancję stabilnego zatrudnienia

  • pracę w pełnym wymiarze godzin

  • oferujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole

  • samochód służbowy

  • niezbędne szkolenia i narzędzia do pracy

  • atrakcyjny system premiowy

Więcej informacji pod numerem telefonu 51*******60.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV drogą mailową na adres: sekretariat(małpka)mchirz.pl w terminie do 30.04.2024r.

Informacja oraz klauzula informacyjna RODO dla kandydata do pracy: patrz www.mchirz.pl/rodo

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt sp. z o.o. w Łowiczu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja2018 roku o ochronie danych osobowych(Dz.U. z 2018r., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych orz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną RODO dla kandydata do pracy zamieszczoną na stronie www.mchirz.pl/rodo."

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 911255760