2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Kraków
  7. Zarządzanie sprzedażą - Bronowice
Dodane 11 kwietnia 2024

Kierownik Regionu obszar Kraków Bochnia Włoszczowa

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

O nas

Firma Regamet stawia na rozwój przy zachowaniu najwyższej jakości oferowanych produktów. Wysoki standard produktów oraz usług lokuje firmę w czołówce producentów stalowych pokryć dachowych. W związku z rozbudową struktur sprzedaży detalicznej poszukujemy ambitnych i nastawionych na profesjonalną obsługę Klienta, Kierowników Regionu na terenie województwa małopolskiego świętokrzyskiego

Zakres obowiązków:

-Realizacja założonych planów sprzedaży w oparciu o asortyment stalowych pokryć dachowych na podległych oddziałach

-Zarządzanie i organizacja pracy na podległych oddziałach

-Budowanie długofalowych relacji z Firmami Dekarskimi i Wykonawcami

-Pozyskiwanie nowych klientów, poprzez aktywne działanie w terenie

-Sprzedaż produktów dostępnych w ofercie producenta

-Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Nasze wymagania

-Doświadczenie w sprzedaży produktów dla branży budowlanej lub technicznej

-Wykształcenie wyższe , dodatkowym atutem będzie ukierunkowanie techniczne

-Zdolności negocjacyjne

-Czynne prawo jazdy kat. B

-Samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów w działaniu

-Umiejętność  budowania długofalowych relacji z klientami

-Dobra organizacja pracy i systematyczność

-Pełne zaangażowanie w dążeniu do osiągnięcia celów

-Inicjatywa, zaangażowanie oraz odpowiedzialność

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 910995611