2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Stare Miasto
Dodane 04 kwietnia 2024

Kierownik rejonu Wrocław w firmie sprzątającej biura.

Wynagrodzenie

2 500 - 3 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma sprzątająca z siedzibą we Wrocławiu poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko

Kierownika Rejonu.

Praca na terenie Wrocławia.

Praca obejmuje zarządzanie zespołem ludzi pracujących w biurach klientów na terenie miasta.

Godziny pracy: 17:00 – 21:00 (poniedziałek – piątek)

Wynagrodzenie 2500 zł na rękę plus comiesięczna premia 500 – 1000 zł.

Dodatkowa możliwość dorobienia przy pracach dodatkowych w weekendy

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w branży sprzątającej (sprzątanie biur)

  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników sprzątających.

  • Doskonała organizacja pracy i skrupulatność.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne.

  • Prawo jazdy kat. B i umiejętność prowadzenia samochodu

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem sprzątającym na przydzielonym terenie (zastępstwa, rekrutacje, zmiany itp.)

  • Planowanie i kontrola wykonywanych prac sprzątających.

  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług.

  • Monitorowanie stanu środków czystości w magazynach

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością.

Warunki oferty:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (w późniejszym terminie etat)

  • Praca codziennie w godz. 17:00 – 21:00

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Do dyspozycji samochód firmowy, telefon.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz OLX.

Prosimy o podanie informacji o doświadczeniu i numer telefonu.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 899341780